Blog

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız, Parke taşı döşeme fiyatları konusunda en uygun ve kaliteden asla ödün vermeyen hizmetler sunmaktadır. Fiyat politikası olarak ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamız, değerli müşterilerine indirimli olarak fiyat seçenekleri sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında yer alan Parke taşı döşeme fiyatları piyasa fiyatı m2 durumuna göre değişkenlik göstermekle birlikte 1 TL’den 25.000 TL’ye kadar değişkenlik gösterebilir. Bu fiyatlar tamamen ürünün yapısına, kalitesine, kullanılacak alana ve m2 büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.

Firmamız kurumsal bir şirkettir ve her zaman kaliteli ürünler ile hizmet vermektedir. Müşterilerimize parke taşı hizmetleri gibi, kilit taşı hizmetini de ekonomik fiyat seçenekleri ve kolay ödeme imkanları sunarak vermekteyiz. Sektörün önde gelen firması olan parke taşı konusunda oldukça iddialıyız. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, online olarak firmamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Parke Taşı Döşeme Fiyatları İçin Nasıl Bilgi Alabilirim?

Parke taşı döşeme fiyatları konusunda bilgi almak için doğru yerdesiniz. Firmamızın hizmetleri arasında yer alan parke taşlarını sipariş etmek isterseniz, bizlere kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca;

  • Firmamızın parke taşı siparişi hem telefon ile hem de müşteri temsilcimize ulaşarak olmaktadır.
  • Müşterilerimize zaman kısıtlaması olmaksızın, 7/24 hizmet veren müşteri temsilcimiz, bizzat sipariş talebinizi almaktadır
  • Ayrıca alınan siparişler doğrultusunda istediğiniz tarihte ürünlerinizi olduğunuz yere teslim etmekte ve/veya döşeme konusunda randevu oluşturulmaktadır.

Ekstra nakliye ücretleri konusunda detaylı bilgiler alarak, parke taşını firmamızdan sipariş edebilmektesiniz. Dilerseniz sipariş talebinizi bizlere, elektronik posta adresi üzerinden de yapabilirsiniz. Kurumsal hizmet firması olarak şirketimiz, online olarak sizlere hizmet sunmakta ve siparişlerinizi işleme almaktadır. Siz de internet üzerinden web sitemizi ziyaret edebilir ve Parke taşı fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Fiyat Almak İçin Bizimle İletişime Geçin 

    Parke Taşı Ödeme ve Nakliyat Süreci Nasıl İşler Güvenilirmi ? 

    Kurumsal olarak uzun zamandır parke taşı, kilit taşı ve daha birçok farklı taşlar ile hizmet sunan firmamız, müşterilerine Parke taşı ödeme seçenekleri hem kolay şekilde, hem de güvenilir olarak indirimli vermektedir. Firmamızın ödeme seçenekleri arasında yer alan kredi kartı, taksitli olarak parke taşı alabileceğiniz ödeme seçeneğidir.

    Nakit olarak firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimize firmamız özel ödeme fırsatları sunabilmektedir. Parke taşı döşeme fiyatları konusunda firma olarak müşterilerimize oldukça uygun ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin keseleri sarsılmadan firmamızdan oldukça kullanışlı, kaliteli ve dayanıklı olan parke taşı satın alabilir ve indirim fırsatlardan yararlanabilirler.